2022

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí nám nezištne pomáhajú

• Ďakujeme SNM-Muzeum Červený Kameň, zvlášť pani riaditeľke Mgr. Ivane Janáčkovej, za príjemnú prehliadku nádherného hradu za zvýhodnené vstupné pre naše deti a zamestnancov.

obrazok1

• Ďakujeme Medzinárodnému klubu žien (IWCB), v spolupráci s ďalšími organizáciami za zorganizovanie úžasnej benefičnej akcie, v hoteli Devín, ktorej výťažok pôjde na psychoterapiu pre naše deti. 

obrazok2        

• Ďakujeme Tomášovi Lančaričovi, Gastro Tirnavia, s.r.o. za nádherné MDD, ktoré zorganizoval pre naše deti na Zemianskom dvore v Šúrovciach.

obrazok3

obrazok4

 • Ďakujeme Jurajovi a Oigenovi Lehotayovým, a ich priateľom, ktorí pre naše deti pripravili už 10. ročník splavovania po Malom Dunaji.
Deti opäť zažili príjemný deň, plný zábavy a súťaží, ako vždy spojený s dobrým jedlom. Na ďalší splav sa tešia po celý rok.

 imege5images6

• Letný tábor Trenčín
Ďakujeme Ing. Michalovi Svátkovi PhD. za finančný príspevok na zorganizovanie tábora pre 12 našich detí.
Poďakovanie patrí aj Mgr. Lenke Žákovej z EL Academy, ktorá celú akciu organizačne zabezpečila, postarala sa aj o darčeky, ktorým sa deti potešili.
Deťom v tábore sa venovali skvelé animátorky zo spoločnosti Fajnovo, pod vedením pani Kataríny Baxovej, ktoré im pripravili zaujímavý program.

image7images8

• Ďakujeme Vojenskému útvaru Kuchyňa - Vojaci z "Dopravného krídla gen. M. R. Štefánika v Kuchyni", zabezpečili možnosť pre naše deti zúčastniť sa Medzinárodných leteckých dní SIAF 2022 na Leteckej základni v Kuchyni.
Aj v tomto roku zorganizovali brigádu na domčeku v Modre Kráľovej, kde nám pomohli pri čistení a revitalizácii záhrady rodinného domu, v ktorom naše detí žijú.

Picture1_haPicture2_ha

• Ďakujeme Janke Zemanovej za sladké dobroty, na ktorých si naše deti pochutili na vianočnom večierku. Nielen dobre vyzerajú, ale aj úžasne chutia. Inšpirácia na www.jajasgoodies.sk

Picture4_ha

• Ďakujeme Zuzane Zorvan s manželom a priateľmi, ktorí už po 9 krát,
pripravili pre naše deti na samostatných skupinách mikulášske balíčky v podobe sladkostí, ovocia a spoločenských hier.

Picture5_ha

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti