Projekty

1) "Aby sa nám lepšie bývalo" – Nadačný fond Dell v Nadácii Pontis

2) "Ja si prácu nájdem" – Dell dobrovoľníci

3) "Aj prostredie nás formuje" - Nadácia Pontis a ZSE,a.s

projekty

4) Prostredníctvom nadácie SLSP r. 2018

Projekt : Aj prostredie nám pomáha

Občianske združenie Harmónia – pre deti, ktoré pôsobí pri Detskom domove Harmónia, a svojou činnosťou napomáha k zlepšeniu starostlivosti o deti umiestnené v detskom domove.

OZ Harmónia – pre deti, prostredníctvom nadácie SLSP v roku 2018, získalo finančné prostriedky na realizáciu projektu „Aj prostredie nám pomáha" Cieľom projektu bola revitalizácia záhrady pri rodinnom dome v Modre, ktorý užíva 10 detí.

Revitalizáciou záhrady sa nám podarilo získať príjemné miesto kde deti, môžu aktívne tráviť voľný čas. Záhrada pozostáva z troch zón, športovej, úžitkovej, relaxačnej. V športovej časti, bol osadený basketbalový kôš a spevnená plocha. Bola revitalizovaná a dotvarovaná trávniková plocha. V úžitkovej časti, vznikol záhon na pestovanie úžitkových rastlín. V záhrade sa nachádzajú aj zákutia pre relax a odpočinok. Upravené prostredie deti pozitívne ovplyvňuje. Taktiež zapájaním detí do pracovných činností u nich posilňujeme pracovné návyky a spolupatričnosť k tomu čo pomáhajú budovať.

bk

   img1   img2  

img3

5) Projekt Nadácie Volkswagen Slovakia

nvs

Touto cestou by sme chceli poďakovať Nadácii Volkswagen Slovakia, ktorá nám prispela sumou 2 000 eur na zariadenie krásnej terapeutickej miestnosti pre naše deti. Finančná pomoc Nadácii nám umožnila nákup nielen terapeutických, ale i výchovných a vzdelávacích pomôcok zameraných na fyzický a emocionálny rozvoj osobnosti.
V mene detí a personálu Vám srdečne ďakujeme!

Projekt Nadácie Volkswagen Slovakia

Ďakujeme!

 

 

Projekt nadácie Pontis : „Vzdelávam sa online"

Touto cestou by sme chceli poďakovať Nadačnému fondu PwC v Nadácii Pontis, ktorá nám prispela sumou 800 € na zakúpenie 2 notebookov pre naše deti. Týmto sme mohli zabezpečiť viacerým deťom paralelne absolvovať požadovaný vzdelávací proces a možnosť realizovať samoštúdium prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagogickými zamestnancami školy.

online1    online2

 

Ďakujeme!

 

 

 

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti